Adıyaman Ortak Sağlık Ve İş Güvenliği, 2013 yılında kurulmuş olup kurulduğu günden bu yana iş sağlığı ve güvenliği alanında Adıyaman ili ve ilçelerine, Diyarbakır, Gaziantep, Kahramanmaraş, Şanlıurfa, Malatya illerinde faaliyet göstermekteyiz. İnşaattan madene enerji sektöründen mobilyaya tekstilden gıdaya ve ilaç sanayisine varana kadar pek çok kolda sektöründe köklü firmalarla beraber çalışmaktayız.

Misyonumuz

Sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamının tüm işveren ve çalışanların hakkı olduğuna inanıyoruz. Bu amaçla düzenlenen 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu çevresinde tüm gereklilikleri sağlamak, bununla da yetinmeyip hizmetimizi sürekli geliştirip, kanunun getirdiklerinin de üstünde bir hizmet sunmaktır.

Adıyaman OSGB ailesi olarak; etik ilkelerimizden vazgeçmeden, güvenilir ve yüksek ahlak düzeyine sahip çalışanlarımızla en yüksek kalitede hizmet vermek, işyerlerinde sağlıklı ve güvenli bir ortam oluşturmak ve bunu sosyal sorumluluklarımızın da bilincinde olarak yapmak.

Vizyonumuz

İş sağlığı ve güvenliği denildiği zaman akla ilk gelen isim olmak, verdiğimiz tüm hizmetlerde sektörde yeni ufuklar açmak, ülkemizdeki iş kazaları ve meslek hastalığı oluşumunu ve bunlara bağlı ölümleri Avrupa’daki oranlarında altına düşürmek ve tüm işyerlerinde sürdürülebilir bir iş sağlığı ve güvenliği kültürü oluşturmaktır.